Možnosti uplatnění

Aktuálně rozšiřujeme pracovní tým

Nabízíme možnost:

  • dlouhodobé spolupráce na různých úrovních,
  • činnosti v různém časovém rozsahu.
  • práce na hlavní i vedlejší činnost.

Pracujeme v internetovém byznysu a využíváme ty nejmodernější technologie pro práci i samotnou podporu našich spolupracovníků. Díky tomu pracujeme efektivně, s volnou pracovní dobou a s rostoucími příjmy.

V současné době hledáme nové spolupracovníky do týmu ve virtuálních poradenských wellness centrech nebo lokálních wellness centrech.

Možnosti uplatnění

  • klientský poradce (náplň činnosti zahrnuje: práci s klienty, obsluhu internetových stránek – objednávky, servis a poradenství klientům, propagační akce)
  • supervizor obchodního týmu (aktivní vyhledávání obchodních příležitostí, marketink, vedení pracovního týmu, organizace zaškolování spolupracovníků a další).

Můžete pracovat formou home office, organizovat si celou práci ze své online kanceláře. Můžete si práci zorganizovat podle své potřeby. V jaké denní době budete pracovat, je jen na vás. Stačí vám malé pracovní místo s připojením na internet kdekoliv v bytě. Můžete pracovat také částečně v lokálním wellness centru.

Upozornění zájemcům: Nehledáme zájemce o manuální domácí práci, ani čistě administrativní domácí práci, nehledáme rovněž zájemce o krátkodobé brigády nebo jednorázové přivýdělky. Pokud hledáte takovýto typ práce, přejeme hodně štěstí jinde.

Distancujeme se od všech podvodných nabídek slibujících rychlé zbohatnutí, vysoký finanční zisk nebo snadný výdělek na internetu.Náš pracovní projekt slibuje realistické výsledky úměrné pracovnímu úsilí, vynaloženému času a individuálním schopnostem.

Informujte se o možnostech, které příležitost nabízí.